Movies
Ratings
597
ParasiteRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
AdriftRated ★ 3.5
The MegRated ★ 0.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 4.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 2.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
The FamilyRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0