Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Sky HighRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIIRated ★ 2.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0