Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
The Mad MonkRated ★ 2.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Not Quite Dead YetRated ★ 3.0
The FableRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 2.5
Once a GangsterRated ★ 3.0