Movies
Ratings
165
Starship TroopersRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5