Series
Ratings
22
Song of the BanditsRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 3.5- Anna Karenina: Vronsky's StoryRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
War and PeaceRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
The HourRated ★ 4.0- The Hour Season 2Rated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0