Movies
Ratings
50
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.5