Series
Ratings
62
A Week Delay of FarewellRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Someone You Might KnowRated ★ 3.0
Be PositiveRated ★ 3.0
Between Friendship and LoveRated ★ 2.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0- Best Mistake - Director's CutRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0