Titles you rated
Ice AgeRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
MulanRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0