Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 2.5
ReturnRated ★ 3.0
Borg MomRated ★ 2.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5
The King in LoveRated ★ 3.0
The Liar and His LoverRated ★ 2.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Between Friendship and LoveRated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Man to ManRated ★ 2.5
Beautiful MindRated ★ 2.0
Blade ManRated ★ 2.5
Medical Top TeamRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0