Titles you rated
HellboyRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
Insadong ScandalRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.5
HanbandoRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0