Titles you rated
DemolitionRated ★ 5.0
Thanks for SharingRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 5.0
Daft Punk UnchainedRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0