Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
PiperRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Time to HuntRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Ten MonthsRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.5
Celeb Five: Behind the CurtainRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
On the Basis of SexRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5