Titles you rated
The Morning ShowRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0