Movies
Ratings
1121
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
September 5Rated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 2.0
The FatherRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0