Titles you rated
TrumboRated ★ 5.0
City LightsRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
The Great DictatorRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
21Rated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 2.5
FriendRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0