Titles you rated
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Leap YearRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
The OrphanageRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 0.5
Hide and SeekRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 1.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0