Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5
21 BridgesRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
SpiderheadRated ★ 2.0
UnchartedRated ★ 2.5
The PartyRated ★ 3.0
The Nice GuysRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5