Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0