Titles you rated
King and the ClownRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0