Movies
Ratings
352
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
BaoRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.0
TangerineRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0