Series
Ratings
133
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5