Movies
Ratings
633
Mulholland DriveRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
EpitaphRated ★ 3.5
SleepersRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.5
The Great BeautyRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
RushRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5