Movies
Ratings
35
UpRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
The KingRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0