Titles you rated
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.5
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
Sex and the CityRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 2.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 2.0