Movies
Ratings
587
Nothing SeriousRated ★ 2.5
The WrestlerRated ★ 4.0
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
Happy Bus DayRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0- SohRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.5
Pierrot le FouRated ★ 3.0- Winter sleepRated ★ 4.0
The Match Factory GirlRated ★ 3.5
DeerskinRated ★ 3.5
A Short Film About LoveRated ★ 4.5
BenedettaRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0