Movies
Ratings
566
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 1.5
The ChildeRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0