Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 0.5
The TyrantRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Tracer Season 2Rated ★ 3.0
Tracer Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Record of RagnarokRated ★ 1.5