Series
Ratings
175
Who Are You?Rated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 2.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Cheo Yong Season 2Rated ★ 3.5
Cheo YongRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
REBORN!Rated ★ 5.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
- 유희왕 2기Rated ★ 3.0
- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 2.5
My FamilyRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0