Series
Ratings
53
I Live AloneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Momin's RoomRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.5
The Liar and His LoverRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Blue TowerRated ★ 4.0