Movies
Ratings
70
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Griff the InvisibleRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
A Walk to RememberRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5