Titles you rated
- War of MoneyRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 4.0
- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 4.0
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
GhostRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Digimon: Data SquadRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0