Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5