Movies
Ratings
18
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 5.0
Waterloo BridgeRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 5.0
The Party 2Rated ★ 5.0
The StudentRated ★ 5.0
Some Like It HotRated ★ 5.0
The Seven Year ItchRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0