Titles you rated
Never Back DownRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.5
BladeRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
No MercyRated ★ 5.0
A Single RiderRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0