Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
MemoryRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0