Titles you rated
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 1.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 1.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Roman EmpireRated ★ 4.0