Titles you rated
HuntRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
The RitualRated ★ 2.5
Self/lessRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 4.5
PredatorsRated ★ 3.5
SphereRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.5
Cowboys & AliensRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
OculusRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
HannaRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 3.5
CountdownRated ★ 4.0