Series
Ratings
54
How to Keep a MummyRated ★ 2.5
NisekoiRated ★ 4.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 2.5
OverlordRated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.5
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.5
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 5.0