Movies
Ratings
116
New WorldRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0