Movies
Ratings
298
Lifting King KongRated ★ 4.0
Meet DaveRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 4.0
Saving SilvermanRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Adventures of TintinRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
SignsRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0