Movies
Ratings
1090
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Cube ZeroRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 4.0