Series
Ratings
107
Gossip GirlRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
HavenRated ★ 3.5
CharmedRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.5
Lie to MeRated ★ 4.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0
ReignRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 2.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 5.0
UnbelievableRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 4.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0