Movies
Ratings
15
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
ThorRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0