Movies
Ratings
795
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.0
OVERLORD: The Sacred KingdomRated ★ 2.5
MossRated ★ 4.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Darkest HourRated ★ 3.5