Titles you rated
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 2.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 2.5
JormungandRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0