Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5- Our beautiful SummerRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
SilentRated ★ 1.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5