Titles you rated
Sense and SensibilityRated ★ 2.0
The DuchessRated ★ 2.0
Love StoryRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 2.0
Shakespeare in LoveRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 1.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 2.0
One DayRated ★ 2.0