Movies
Ratings
2032
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0