Titles you rated
Look BackRated ★ 3.5
Shin Kamen RiderRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
AirRated ★ 3.0
AlonersRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 1.5
Jurassic World: DominionRated ★ 1.5
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 1.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 1.0
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.5
Death on the NileRated ★ 2.0
Special DeliveryRated ★ 1.5
KingmakerRated ★ 3.5
The Policeman's LineageRated ★ 2.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 4.0
The JournalistRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Tomb of the RiverRated ★ 2.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.0