Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 1.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0- The Future Diary Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 2.5
The Sound of MagicRated ★ 1.5
The Future Diary Season 1Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
The JournalistRated ★ 3.0
Nihon Chinbotsu: Kibo no HitoRated ★ 1.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
My NameRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5